Nieuws

SCHRIJF JE IN VOOR DE WM3 EXPERIENCE (21 OKTOBER)

ONS WIELERSEIZOEN ZIT EROP, MAAR DAT BETEKENT NIET DAT WE STIL ZITTEN. INTEGENDEEL ZELFS! OP ZATERDAG 21 OKTOBER HOUDEN WE TIJDENS EUROCYCLING XP (MECC MAASTRICHT) DE WM3 EXPERIENCE. SPORTIEVE FIETSERS, WIELERLIEFHEBBERS EN TEAMPARTNERS GEVEN WE DE EXCLUSIEVE MOGELIJKHEID OM EEN HELE DAG OP TE TREKKEN MET ONS TEAM. JE FIETST SAMEN MET ANOUSKA KOSTER EN DE ANDERE RENSTERS, BLIKT MET PLOEGLEIDER JEROEN BLIJLEVENS TERUG EN VOORUIT EN HEBT DE KANS OM ONDER MEER MARIANNE VOS HET HEMD VAN HET LIJF TE VRAGEN. KOM OOK!

DIT MAG JE VERWACHTEN:

 • Dagticket EuroCycling XP ter waarde van 12 euro (openingstijden: 10.00 – 20.00 uur) 
 • Een dag op stap met de rensters en stafleden van WM3 Pro Cycling
 • Ontvangst met koffie/ thee en iets lekkers
 • Een ride door Nederlands en Belgisch Limburg met onze rensters (in groepjes). De routes (70 en 90 kilometer) zijn uitgestippeld door de experts van Café Coureur
 • Professionele routebegeleiding & materiaalondersteuning door de staf van WM3 Pro Cycling. De volgwagens van het team rijden achter je aan
 • Een lunch op bijzondere wielerlocaties in België (70 kilometer: Café Coureur, 90 kilometer: Leo's Bike Collection)
 • Bewaakte fietsenstalling na afloop, zodat je onbezorgd kunt genieten van de beurs (tijdens de rit kun je waardevolle eigendommen op eigen risico achterlaten in speciale boxen in de teambus)
 • Kleedruimte
 • Een pastaparty op ons teamplein bij EuroCycling XP. De maaltijd wordt geserveerd door een professionele topsportkok
 • Toegang tot de teambus van WM3 Pro Cycling
 • Enkele consumpties
 • Een goodiebag met leuke gadgets en kortingcoupons
 • Na afloop een digitale set professionele foto’s


HEB JE INTERESSE IN DEELNAME AAN DE WM3 EXPERIENCE? MELD JE DAN EENVOUDIG AAN VIA DE WEBSITE VAN EUROCYCLING XP (SELECTEER BIJ 'DAGTICKET + WM3 EXPERIENCE' HET GEWENSTE AANTAL ARRANGEMENTEN). EEN ARRANGEMENT KOST 44,50 EURO PER PERSOON (ALLES WAT HIERBOVEN STAAT IS INBEGREPEN!). ALS JE MET JE WIELERVERENIGING OF CLUB WIL KOMEN, DAN KAN DAT NATUURLIJK OOK. LET OP: WE STELLEN EEN LIMIET AAN HET AANTAL DEELNEMERS OM DE WM3 EXPERIENCE EEN EXCLUSIEF KARAKTER TE GEVEN. SCHRIJF JE DUS SNEL IN (UITERLIJK VRIJDAG 13 OKTOBER). IN DE WEEK VOORAFGAAND AAN DE WM3 EXPERIENCE ONTVANG JE EEN BERICHT MET DE LAATSTE INFORMATIE. HOPELIJK ZIEN WE JE OP DE WM3 EXPERIENCE!

© 2018 Euro Cycling XP | MECC Maastricht